Máme rádi svatební sušenky (cookies), a proto je i sbíráme. Některé koláčky jsou nezbytné, o těch dalších si můžete sami rozhodnout ZDE.
Ok

Moje cena je 55 Kč
Moje cena je 80 Kč
Moje cena je 37 Kč



 

* Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 písm. d) zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku NELZE

uplatnit odstoupení od kupní smlouvy do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Jedná se tedy o svatební tiskoviny a svatební doplňky vyrobené podle požadavku kupujícího nebo přizpůsobené jeho osobním potřebám.

 * Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy kupující uhradí prodávajícímu BEZHOTOVOSTNĚ bankovním převodem

na bankovním účet prodávajícího, a to PO odsouhlasení korektury.

* Platební údaje k platbě bankovním převodem budou kupujícímu zaslány elektronickou poštou po odsouhlasení korektury a celkové ceny za zakázku.

Platba v hotovosti nebo platební kartou není na svatebnioznameni.net MOŽNÁ!

* Prodávající doručuje zboží POUZE po České republice prostřednictvím provozovatele přepravních služeb Česká pošta s. p.

***************************************************************************************************************************************

 

* Ceny uvedené u jednotlivých vzorů svatebních tiskovin jsou konečné ...

... u nás nenajdete příplatek za přípravu tisku, nastavení stroje pro tisk, kompletaci svatebních tiskovin nebo další skryté poplatky.

 

* Kompletace svatebních tiskovin je u nás samozřejmostí ...

... je to naše přidaná hodnota, u které se někdy jedná i o hodiny práce, které nejsou vidět.

 

* Českýma rukama pro české nevěsty a ženichy vyrábíme svatební oznámení již 26 let ... 

... přidejte se ke stovkám spokojených snoubenců ... vyberte si u nás to Vaše vysněné.

 

***************************************************************************************************************************************

 

 

 

NjI5OGUwN2