Máme rádi svatební sušenky (cookies), a proto je i sbíráme. Některé koláčky jsou nezbytné, o těch dalších si můžete sami rozhodnout ZDE.

Moje cena je 85 Kč
Moje cena je 40 Kč
Moje cena je 73 Kč

Otázky a odpovědi
Otázky a odpovědi

Ještě před výběrem svatebních oznámení byste měli mít jasnou představu o tom, v jakém stylu se Váš svatební den ponese: formálním, klasickém, romantickém, historickém, boho, vintage, zahradním …
 
Velmi důležité je i rozhodnutí o barevném ladění svatby. Proto neméně podstatné je i výběr typu a barvy písma.   
Pokud některé námi nabízené svatební oznámení splňuje Vaše představy, vězte, že i samotný tisk textu má svá pravidla. 

Jména snoubenců se zpravidla uvádějí v horní části a píší se bez titulů. Svatba je soukromá událost, a proto své tituly nechte jen pracovním vizitkám a na svatbě na ně zapomeňte.

Jsou-li jména umístěna pod sebou, první se píše jméno nevěsty, pak teprve ženicha. Při uvedení jmen snoubenců vedle sebe, jméno nevěsty má místo vlevo, ženichovo vpravo. Jména se mohou (ale nemusí) spojovat znakem "&" nebo spojkou "a", nikdy ne čárkou!  

Obvykle na oznámení nechybí informace o datu, hodině a místě konání svatby. V případě, že si nepřejete širší účast přihlížejících na svatbě, může být pouze uvedeno, že dne … budete oddáni.  

Adresy na svatební oznámení se mohou, ale nemusí uvádět. Pokud se rozhodnete pro jejich uvedení, vězte, že se zásadně uvádějí bez PSČ.  
Pokud mají snoubenci již společnou adresu, uvádí se pouze jednou.  

Jakékoli zkratky na svatební oznámení jsou nevhodné, rovněž u data se název měsíce vypisuje slovy.  
Vlastní text oznámení napoví mnohé o svatbě – stále ještě se velmi používá tradiční zdvořilostní formulace "dovolují si oznámit, … " Mohou se však objevit i méně obvyklé texty "Můj táta si bere moji mámu…".  

Citáty (motta) si stále nacházejí místo na svatebních oznámeních. Kromě námi nabízených mott je možné citát nahradit oblíbeným rčením, datem seznámení,… - zkrátka něčím, co snoubence charakterizuje.  

Je dobré mít v objednaných počtech kusů svatebních oznámení rezervu, například proti poškození. 

* Je možné si přijít vybrat nebo vyzvednout svatební oznámení osobně? Provozujeme pouze internetový obchod, celou naši nabídku prezentujeme na svých webových stránkách. 
 
Nedisponujeme prodejními ani vlastními ukázkovými prostory. Z tohoto důvodu osobní výběr nebo odběr svatebních tiskovin na adrese sídla firmy není možný.  

* Kdy a jak je tedy možné svatební oznámení objednat? Vzhledem k tomu, že provozujeme pouze internetový prodej svatebních tiskovin, je možné objednávat on-line 24 hodin denně na našich webových stránkách www.svatebnioznameni.net.

Ihned po odeslání objednávky se zobrazí potvrzovací stránka s informací, že objednávka čeká ve frontě ke zpracování.

Po odeslání objednávky je, na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v objednávce, odeslán souhrn objednávky s potvrzením o zařazení objednávky do fronty ke zpracování.

Toto potvrzení je automatické a nepovažuje se za uzavření smlouvy. Kupní smlouva je uzavřena až po přijetí objednávky prodávajícím. Přílohou potvrzení jsou aktuální obchodní podmínky prodávajícího.

Doporučujeme potvrzení se souhrnem objednávky ještě jednou pečlivě zkontrolovat, zda je v objednávce vše dle přání. Pokud jsou zjištěny v odeslané objednávce nějaké nepřesnosti, prosíme o zaslání doplňujících podkladů k uskutečněné objednávce co nejdříve jako reakci na elektronickou poštu se souhrnem objednávky, aby byla zachována historie komunikace.

V případě nedoručení automaticky vygenerovaného potvrzení z technických důvodů nebo problémů na straně kupujícího či prodávajícího elektronické schránky, informujte nás prosím. 

* Co znamená, že objednávka čeká ve frontě na zpracování? Náš systém přijímá objednávky nepřetržitě. Zpracování objednávek, výroba a expedice probíhá však pouze v pracovních dnech od 8.00 – 16.00 hodin. Pokud byla objednávka vytvořena mimo pracovní dobu, začneme na objednávce pracovat v nejbližší možný pracovní den.

* Musím použít vaše webové stránky pro vytvoření objednávky? Nemusíte. Objednávku je možné zaslat elektronickou poštou na elektronickou adresu info@svatebnioznameni.net, ve které uvedete veškeré potřebné údaje pro tisk (vybrané vzory svatebních tiskovin, počty kusů, jména snoubenců, svatební text, datum, čas a místo svatby, typ a barvu písma, …) a samozřejmě dodací adresu.

* Jaká je výrobní lhůta? Na základě potvrzení a schválení korektury svatebních tiskovin k tisku se zakázka vytiskne v co nejkratším termínu, nejpozději však do 10 – 20 pracovních dnů od připsání platby za objednané zboží na náš bankovní účet.

Doba potřebná k vytištění závisí na vytíženosti ve výrobě a na výrobní složitosti svatebních tiskovin. Mimo svatební sezónu mohou být výrobní lhůty kratší. Ve svatební sezóně a v době dovolených naopak delší.

V případě expresní zakázky je termín zhotovení do 8 pracovních dnů od potvrzení korektury a schválení k tisku. Expresní výroba je podmíněna jednorázovým příplatkem 1 000 Kč.

Pokud žádáte expresní výrobu svatebních oznámení, odešlete objednávku a telefonicky nás kontaktujte. 

Při expresní výrobě věnujte zvýšenou pozornost kontrole objednávky (pravopisu atd.), aby se omezil počet korektur a nedocházelo ke zbytečnému zdržování.

* Co je to korektura? Korektura je grafický náhled Vámi zvolených textů na svatebních tiskovinách. Nejedná se o elektronickou podobu svatebního oznámení, ale pouze o textovou korekturu ke kontrole a grafické rozložení textu. Grafický návrh zasíláme buď jako text na bílém podkladu nebo jako podklad je použit obrázek daného oznámení (někdy jen v černobílé podobě).

Při korektuře je nutné zkontrolovat jak grafickou, tak gramatickou část textu. Text není ručně přepisován, ale je kopírován z objednávky v přesné podobě, v jaké je dodán. Při reklamaci nebereme v potaz vypsanou objednávku, ale odsouhlasený návrh. 

* Kdy můžu očekávat korekturu? O zahájení výrobního procesu objednávky informujeme elektronickou poštou na elektronickou adresu uvedenou v objednávce. Podklady z objednávky se upravují do vybraných svatebních tiskovin. Připravená korektura ke schválení spolu s celkovou cenou za objednávku je zaslána na elektronickou adresu uvedenou v objednávce nejpozději do 3 pracovních dnů.

* Jak dlouho trvá korektura? Toto je individuální. U některých objednávek stačí snoubencům pouze jedna korektura, u některých je jich potřeba více.

Pokud žádáte změnu v náhledu, napište ji jako reakci na zaslanou elektronickou komunikaci s korekturou, aby byla zachována historie komunikace. Požadované úpravy textu v náhledech zasíláme do 2 pracovních dnů od zaslání požadavku.

Na přijetí žádosti o změnu v náhledu neodpovídáme, zasíláme až upravený náhled. Grafický návrh a další dvě grafické úpravy náhledu svatebních tiskovin vytvořené na základě požadavků jsou již zahrnuty v ceně svatebních tiskovin. Jedná se o změnu fontu, změnu velikosti písma, barvu písma, počty kusů, opravy chyb v textu a všechny grafické úkony na žádost snoubenců.

Každá další úprava nad tento limit - zaslání nových náhledů elektronickou poštou (ne z viny prodávajícího) - je zpoplatněna částkou 150 Kč.

* Je korektura povinná? Ano, korektura je povinná. Předejde se tak možným grafickým nebo gramatickým chybám při tisku svatebních tiskovin.

* Opravujete pravopisné chyby nebo překlepy v objednávce? Text není ručně přepisován, ale je kopírován z objednávky v přesné podobě, v jaké ho uvedete v objednávce.

Neznáme záměry snoubenců a často se stává, že požadují v textu použít místní nářečí nebo slova či obrat vlastní komunity. Pokud bychom, z našeho hlediska pravopisné chyby odstranili, byl by poté text špatně. Proto je správnost textu zcela v rukou snoubenců. Pokud si ale nějaké chyby všimneme, samozřejmě na ni upozorníme a je na snoubencích, kterou variantu si zvolí.

* Co je to schválení k tisku? Pokud jste se zaslaným návrhem spokojeni, je nutné nám schválení zaslat písemně jako reakci na zaslanou elektronickou komunikaci s korekturou, aby byla zachována historie komunikace.

Pokud si vybíráte ze dvou náhledů, je nutné uvést, o kterou variantu se jedná (např. varianta A nebo varianta B).

Schválení prosíme napsat zcela jasně a jednoznačně, např. - Schvalujeme konkrétní náhled k tisku a souhlasíme s cenovou kalkulací za zakázku. Odpověď, že se návrh líbí, pro nás neznamená pokyn k tisku. Telefonické odsouhlasení grafického náhledu a celkové ceny není možné!

* Co je to expedice? Jedná se o termín, kdy je zakázka předána přepravní společnosti, nikoli doručena na adresu snoubenců. 

V den expedice zasíláme na uvedenou elektronickou adresu v objednávce informaci o předání zakázky přepravci a číslo zásilky s odkazem pro sledování zásilky na stránkách přepravce.

Zásilky zasíláme buď jako Balík do ruky nebo Doporučené psaní (v závislosti na velikosti objednávky a vzorech svatebních tiskovin). V obou případech je zásilka doručována zpravidla následující pracovní den po předání přepravci, nejpozději však do sedmi pracovních dnů.

Za pozdní doručení nezodpovídáme. Dodání je zcela v kompetenci přepravce.

* Jaké služby k odesílání zakázek využíváte? Zásilky zasíláme výhradně pomocí České pošty s.p. 

* Jaké nabízíte způsoby platby? Cenu zboží a náklady spojené s dodáním zboží je možné uhradit vzhledem k zakázkové výrobě pouze bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího, a to po odsouhlasení korektury.

Platební údaje k platbě bankovním převodem zasíláme elektronickou poštou po odsouhlasení korektury a celkové ceny za zakázku.

Kupní cena za objednané zboží je splatná před zahájením výroby, a to do 2 dnů od odeslání výzvy k platbě. Okamžikem připsání kupní ceny na bankovní účet prodávajícího je závazek splněn, zakázka je předána do tiskové fronty a běží lhůta na výrobu svatebních tiskovin.

* Je možné si nechat vyrobit svatební oznámení tzv. na míru? Svatební oznámení tzv. na míru nevyrábíme. Snoubenci si mohou vybírat pouze ze vzorů svatebních oznámení, které máme v nabídce na našich webových stránkách. 

* Je možné změnit papír svatebního oznámení, barvu nebo motiv? V nabídce máme dva typy svatebních oznámení:

Svatební tiskoviny, které jsou již předem vyrobeny v takovém provedení, v jakém je vidíte na webových stránkách. Na tyto svatební oznámení se již pouze dotiskuje vybraný text.

Upozorňujeme, že zadní strana některých předem vyrobených tiskovin je potištěna označením výrobku a logem výrobce, a tato skutečnost nemůže být důvodem k reklamaci.

Svatební oznámení, u kterého je možné změnit barvu papíru nebo barvu stuhy. Tyto informace najdete u daných vzorů.

* Jsou ke každému oznámení dodávány i designově shodné pozvánky ke stolu? U většiny vzorů máme ke svatebnímu oznámení i shodnou pozvánku ke stolu, jmenovku ke stolu, popř. další tiskoviny. Máme však v nabídce i oznámení, ke kterým další tiskoviny v nabídce nemáme. Jako pozvánku ke stolu pak nabízíme jednoduchou kartu z podobného papíru jako je svatební oznámení. Tato informace je u daných vzorů uvedena.

* Jaké je minimální množství svatebních oznámení? Minimální počet svatebních oznámení je 30 ks od jednoho vzoru a varianty.


Při požadavku menšího počtu kusů než je minimální počet kusů, je účtován jednorázový příplatek za nestandardní (malonákladový) počet kusů ve výši 400 Kč. O tento specifický úkon bude cenová kalkulace z objednávky upravena a zaslána spolu s grafickým náhledem ke schválení.
 

* Jaké je minimální množství pozvánek ke stolu? U většiny katalogů není počet kusů u pozvánek ke stolu omezen. Pouze u katalogů Elegantní a Luxusní svatební oznámení jsou, z důvodu možnosti výběru technologie tisku (digitální tisk, termoražba), určitá omezení v počtech kusů. Informaci o počtech kusů najdete v úvodu jednotlivých katalogů.

 

Při požadavku menšího počtu kusů než je minimální počet kusů, je účtován jednorázový příplatek za nestandardní (malonákladový) počet kusů ve výši 200 Kč. O tento specifický úkon bude cenová kalkulace z objednávky upravena a zaslána spolu s grafickým náhledem ke schválení.

* Je možné změnit počty objednaných kusů? Pokud nebyl dán souhlas k tisku, je možné počty kusů u jednotlivých tiskovin měnit. Pokud byl náhled odsouhlasen, platba za objednávku uhrazena a zakázka byla předána do výroby, je nutné zjistit, zda objednávka čeká v tiskové frontě nebo již byly zahájeny tiskařské práce. V případě potřeby nás kontaktujte.

* Doporučujete objednat si přesný počet kusů svatebních oznámení nebo raději pár kusů navíc? Doporučujeme objednat si vždy o pár kusů tiskovin navíc.

* Je nutné mít svůj vlastní text a motto? Není. V hlavním menu najdete odkazy (ikonky) svatební texty a svatební motta, v nichž si můžete vybrat z naší nabídky.

U svatebních mott jsou také uvedeny, pokud jsou nám známi, autoři. Nepřebíráme zodpovědnost za pravopisnou ani obsahovou správnost uváděných mott a citátů.

Do objednávkového formuláře je nutné vybraný text přepsat, popř. zkopírovat a doplnit potřebné údaje (datum, čas a místo svatby).

Do textu uveďte jen ty údaje, které chcete na svatebním oznámení mít. Pokud si nepřejete mít na oznámení např. adresu, v objednávkovém formuláři ji neuvádějte.

* Je možné si nechat natisknout svůj vlastní text? Text i motto na svatební oznámení je možné změnit dle přání snoubenců. Je ale potřeba brát zřetel na požadované množství textu a velikost vybraného svatebního oznámení. V případě rozsáhlého textu bude velikost písma adekvátně přizpůsobena velikosti oznámení, v tom případě může ale dojít ke špatné čitelnosti textu.

* Je možné tisknout text i v cizím jazyce? Ano je, v takovém případě je nutné text zaslat již přeložený do daného cizího jazyka v prosté textové podobě elektronickou poštou.

Ne všechny typy fontů, které máme v nabídce, obsahují všechny znaky daného jazyka, proto je někdy při volbě typu písma nutný kompromis a vždy je nutná pečlivá kontrola grafického návrhu ze strany snoubenců.

Se slovenskými ani s anglickými texty problémy nejsou. Ve francouzských textech je při korektuře zapotřebí dbát na pečlivou kontrolu znaků è, ê atd., protože v zadání nebývají zobrazeny správně a grafik je musí opravovat ručně. Azbuku můžeme vysadit jen v několika málo typech fontů.


U tisku svatebních oznámení ve více jazycích je nutné dodržet minimální počet kusů u každé jazykové mutace.

* Je možné tisknout text i v minulém čase? Téměř všechny námi nabízené texty se mohou psát i v čase minulém. Popřípadě je možné uvést svůj vlastní text. Někteří snoubenci připravují oznámení ve dvou variantách - s textem "budou oddáni" a "byli oddáni". V tomto případě musíte počítat u obou textů s minimálním množstvím kusů.

* Jak postupovat při objednání dvou variant svatebních oznámení? V případě objednání dvou textových variant je NUTNÉ vložit do košíku dané počty kusů pro jednotlivé varianty samostatně (např. budeme oddáni 30 ks, byli jsme oddáni 30 ks).

Pro každou textovou variantu (jazykovou mutaci) je nutné dodržet minimální počet kusů pro objednání.

* Je možné tisknout oboustranně? Bohužel, oboustranný tisk svatebních tiskovin není možný. 

* Je možné si zvolit typ písma dle vlastních představ? Není. Je nutné vybírat z naší nabídky. Na produktové stránce každého vzoru svatebních oznámení najdete v horní části ukázku nejvíce žádaných fontů pro daný katalog. V hlavním menu najdete odkaz (ikonku) fonty a barvy. Zde se můžete dle daného katalogu podívat i na jednotlivé fonty psané v textech.  

 

Většina fontů je použitelná pro celý text. Ovšem velmi ozdobná písma zvolte jen pro iniciály nebo křestní jména (případně i pro příjmení) a pro zbývající text vyberte písmo jiné. Nejlépe vypadá kombinace ozdobného písma s fontem tiskacím.

Fonty je možné kombinovat. Pokud máte zájem o kombinaci dvou fontů, v roletce u daného svatebního oznámení uveďte pouze jeden font a v Údajích pro tisk, v sekci Poznámka pro nás, specifikujte daný požadavek.

* Je možné si zvolit barvu písma dle vlastních představ? Není. Je nutné vybírat z naší nabídky. Na produktové stránce každého vzoru svatebních oznámení najdete v roletce nabídku barev.

Nabízíme 2 technologie dotisku svatebních textů. Nejčastější technologií dotisku svatebních textů u námi dodávaných svatebních oznámení je digitální tisk (barva matná). K této technologii není potřeba raznice, což snižuje náklady na tisk. Touto technologií je možné potisknout všechny námi nabízené vzory.

Další technologií tisku je horká ražba - ražba přes fólii (termoražba), která se tiskne pomocí štočku (raznice), což velice zvyšuje náklady na tisk.

Vzory svatebních oznámení, na které je možné tisknout termoražbou, jsme zařadili do katalogu Elegantní a Luxusní svatební oznámení.

* Je svatební oznámení zkompletované? Ano, téměř všechny vzory svatebních oznámení kompletujeme zcela zdarma.

Pokud však objednáváte svatební oznámení se stuhou, broží atd., vyzvedněte zásilku od přepravce co nejdříve.

* Jak postupovat při objednání dvou variant pozvánek ke stolu?  V případě objednání dvou variant pozvánek ke stolu, popř. 1 varianty pozvánky ke stolu a žádosti o dar, je NUTNÉ vložit do košíku dané počty kusů pro jednotlivé varianty samostatně (např. pozvání ke stolu 30 ks, pozvání na raut 15 ks).

Pokud objednáváte pozvánky ke stolu samostatně (bez dalších tiskovin), účtuje se za každou textovou variantu příprava tisku ve výši 200 Kč. O tento specifický úkon bude cenová kalkulace z objednávky upravena a zaslána spolu s garfickým náhledem ke schválení.

* Je možné použít svatební oznámení i k jiné příležitosti? Na vzory svatebních oznámení natiskneme libovolný text, např. oznámení ke zlaté svatbě, firemní pozvánku, ... Pro takový tisk platí stejné podmínky, jako pro tisk svatebních oznámení.

* Je možné si objednat svatební oznámení bez tisku? Bohužel, objednávka svatebních tiskovin bez potisku svatebním textem není možná. Nedovoluje to technologie výroby nabízených svatebních tiskovin.
 
*Jsou obálky v ceně svatebního oznámení? Ano, standardní obálky jsou dodávány ke všem vzorům a jsou již zahrnuty v ceně oznámení.

K některým vzorům lze objednat obálku luxusní nebo v designu svatebního oznámení. Ta již do ceny oznámení zahrnuta není. Možnost dokoupení těchto obálek (luxusních, barevných nebo v designu s oznámením) je uvedena u jednotlivých vzorů svatebních oznámení. Pokud není u daného oznámení tato možnost uvedena, nelze luxusní nebo designovou obálku objednat. 

V případě, že si kupující vybere luxusní nebo designové obálky, jsou dodány k objednávce ve shodném počtu jako svatební oznámení. Standardní obálky se již nedodávají.

Pokud jsou objednány luxusní nebo designové obálky pouze v částečném počtu, jsou do plného počtu objednaných kusů oznámení doplněny klasické obálky.

* Je možné si objednat i designově shodné jmenovky ke stolu? U většiny vzorů máme ke svatebnímu oznámení i shodnou pozvánku ke stolu, jmenovku ke stolu, popř. další tiskoviny. Máme však v nabídce i oznámení, ke kterým další tiskoviny nemáme. Tato informace je u daných vzorů uvedena.

Jmenovky ke stolu jsou dodávány buď stojací (stříška) nebo kartička (totožná jako pozvánka ke stolu), ke které se dodává papírový stojánek na jmenovky.

* Je možný i tisk na jmenovky? Jmenovky ke stolu dodáváme bez potisku i s potiskem. Tisk na jmenovky ke stolu je možný POUZE barvou matnou.

Seznam jmen hostů nepište pod sebe, ale vedle sebe a jména oddělujte čárkou. Například: Nevěsta, Ženich, Maminka nevěsty, Maminka ženicha, Babička Marie, … .

Pokud objednáváte jmenovky ke stolu samostatně (bez dalších tiskovin), účtuje se za grafickou sazbu jmen 200 Kč. O tento specifický úkon bude cenová kalkulace z objednávky upravena a zaslána spolu s grafickým náhledem ke schválení.

* Je objednávka závazná? Zaslaná objednávka svatebních tiskovin a svatebních doplňků je závazná. Zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy lze pouze do doručení potvrzení objednávky (akceptace) kupujícímu prodávajícím nebo do zahájení prvních úkonů výrobního procesu (grafické práce na zakázce).

V případě stornování objednávky kupujícím v průběhu zpracování objednávky (grafické práce na zakázce, tisk, expedice), případně nekomunikace ze strany kupujícího s prodávajícím v průběhu zpracování objednávky (vyjádření ke grafickým náhledům, úhrada za zakázku), je kupující povinen veškeré náklady vzniklé při zpracování objednávky uhradit dle těchto sazeb:

Na zakázce nebyly započaty žádné práce: 0 Kč
Grafické práce na zakázce byly již započaty nebo grafický návrh byl již odeslán k vyjádření: 400 Kč
Zboží bylo vytištěno: 100% ceny objednávky - náklady na dopravu
Zboží bylo odesláno: 100% ceny objednávky + náklady na dopravu a případné vícenáklady s vrácením zásilky + případné administrativní úkony.

* Je možná doobjednávka svatebního oznámení? Svatební oznámení lze doobjednat do tří (3) měsíců po uskutečnění zakázky. Po tuto dobu archivujeme konečná data, která byla použita pro tisk. Po tomto termínu jsou data pro tisk již vymazána.

Pokud je při doobjednávce vše beze změn a předchozí příprava je archivovaná, účtuje se pouze jednorázový manipulační poplatek za dotisk 100 Kč za každou tiskovou variantu + cena za doobjednané svatební tiskoviny x počet kusů + expediční náklady.

V případě jakékoli změny textu na doobjednávaných tiskovinách je nutné vytvořit nový grafický návrh. Za tyto změny se účtuje předtisková příprava ve výši 350 Kč.

Pokud již nejsou konečná data archivována, je nutné vytvořit novou objednávku.   

* Je možné znát celkovou cenu objednávky svatebního oznámení? Cenu standardních objednávek (bez individuálních požadavků) zjistíte po vložení všech požadovaných tiskovin do košíku.

Pokud si přejete objednat pozvánky ke stolu, popř. jmenovky ke stolu, je nutné do košíku vložit s daným počtem kusů i tyto tiskoviny. Bez vložení do košíku se tyto tiskoviny nezapočítají do celkové kalkulace.

* Mám speciální přání k objednávce svatebních tiskovin, jak postupovat? Napište nám svůj požadavek na info@svatebnioznameni.net, pokud bude Vaše přání z naší strany realizovatelné, rádi Vám vyhovíme. O tento specifický úkon bude cenová kalkulace z objednávky upravena a zaslána spolu s grafickým náhledem ke schválení.

* Tisknete adresy na dopisní obálky? Adresy na dopisní obálky netiskneme.

* Jak se řeší případná reklamace svatebního oznámení a jak dlouho trvá? V případě, že dojde k oprávněné reklamaci (nekvalitní tisk, chybné počty kusů), bude reklamace vyřízena neprodleně, a to bezplatnou výrobou tiskovin zcela obsahově odpovídající odsouhlasené korektuře. Ostatní obchodní ujednání se řídí obchodním zákoníkem ČR.

* Zasíláte vzorky svatebních oznámení? Bohužel, tuto službu neposkytujeme.

* Zasíláte svatební oznámení v elektronické podobě? Bohužel, tuto službu neposkytujeme. 

* Zasíláte svatební oznámení do zahraničí? Bohužel, svatební tiskoviny zasíláme pouze po České republice.
 
Nenašli jste zde odpověď na svoji otázku? Máte speciální přání?  Napište nám na naši elektronickou adresu info@svatebnioznameni.net

 

ZWI4ZjNiOT