Máme rádi svatební sušenky (cookies), a proto je i pečeme.

top

Cena s potiskem 49 Kč
Cena s potiskem 48 Kč
Cena s potiskem 33 Kč

popular

Cena s potiskem 20 Kč
Cena s potiskem 20 Kč
Cena s potiskem 20 Kč

Fonty a barvy tisku
Fonty a barvy písma

Na produktové stránce jednotlivých vzorů svatebních oznámení najdete v horní části ukázku nejvíce žádaných fontů pro daný katalog. V hlavním menu a na pravé straně webu najdete odkaz (ikonku) "fonty a barvy". Zde je možné se dle daného katalogu podívat i na jednotlivé fonty psané v textech. Pokud zde najdete font, který v nabídce u svatebního oznámení není, napište vybraný font v objednávkovém formuláři do sekce "Poznámka pro nás".

 

Většina fontů je použitelná pro celý text. Ovšem velmi ozdobná písma zvolte jen pro iniciály nebo křestní jména, případně i pro příjmení a pro zbývající text vyberte písmo jiné. Nejlépe vypadá kombinace ozdobného písma s fontem tiskacím.

 

Fonty je možné kombinovat. Pokud máte zájem o kombinaci dvou fontů, v roletce u daného svatebního oznámení uveďte pouze jeden font a v "Údajích pro tisk", v sekci "Poznámka pro nás", specifikujte prosím daný požadavek.

 

V odkaze najdete i ukázku "Barvy písma" pro daný katalog.

 

Některé vzory svatebních oznámení jsou zdobeny stuhou. Barvu stuhy je možné změnit dle nabídky daného katalogu. Pokud si přejete změnit barvu stuhy, specifikujte prosím daný požadavek i s daným kódem stuhy v "Objednávkovém formuláři", v sekci "Poznámka pro nás".

 
Barva stuh se může mírně lišit v závislosti na rozdílném nastavení barev monitorů.

  

katalog 1    

katalog 2    

katalog  3  

katalog 4   

katalog 5    

katalog  6   

 

                                                                               

ZDRkMGR