Máme rádi svatební sušenky (cookies), a proto je i sbíráme. Některé koláčky jsou nezbytné, o těch dalších si můžete sami rozhodnout ZDE.
Ok

Moje cena je 103 Kč
Moje cena je 61 Kč
Moje cena je 74 Kč

Fonty a barvy písma
Fonty a barvy písma

Na produktové stránce jednotlivých vzorů svatebních oznámení najdete v horní části ukázku nejvíce žádaných fontů pro daný katalog. V hlavním menu a na pravé straně webu najdete odkaz (ikonku) fonty a barvy. Zde je možné se dle daného katalogu podívat i na jednotlivé fonty psané v textech. Pokud font, který v nabídce u svatebního oznámení nenajdete, napište vybraný font v objednávkovém formuláři do sekce Poznámka pro nás.

 

Většina fontů je použitelná pro celý text. Ovšem velmi ozdobná písma zvolte jen pro iniciály nebo křestní jména (případně i pro příjmení) a pro zbývající text vyberte písmo jiné. Nejlépe vypadá kombinace ozdobného písma s fontem tiskacím.

 

Fonty je možné kombinovat. Pokud máte zájem o kombinaci dvou fontů, v roletce u daného svatebního oznámení uveďte pouze jeden font a v Údajích pro tisk, v sekci Poznámka pro nás, specifikujte prosím daný požadavek.

 

V odkazu fonty a barvy najdete v jednotlivých katalozích i ukázky Barvy písma pro dané katalogy.

 

Některé vzory svatebních oznámení jsou zdobeny stuhou. Barvu stuhy je možné změnit dle nabídky daného katalogu. Pokud si přejete změnit barvu stuhy, specifikujte prosím daný požadavek i s daným kódem stuhy v Objednávkovém formuláři, v sekci Poznámka pro nás.

 

Barva stuh se může mírně lišit v závislosti na rozdílném nastavení barev monitorů.

 

  

Elegantní svatební oznámení    

Luxusní svatební oznámení       

Originální svatební oznámení  

Stylová svatební oznámení     

Moderní svatební oznámení     

  

 

                                                                               

ZGFmZTJ